Miks valida kesktolmuimeja?

Miks valida kesktolmuimeja?

Kesktolmuimejaga õnnestub efektiivsemalt, mugavamalt ja vaiksemalt koristada kodu ning vabaneda kahjulikest mikroosakestest.

PUHTAM ÕHK

Tavalise tolmuimejaga eemaldatakse küll nähtav tolm, kuid nähtamatud kahjulikud mikroosakesed mahuvad läbi filtri, mistõttu puhutakse tolm tagasi samasse ruumi. Samad mikro osakesed ehk tolmulestad võivad põhjustada mitmesuguseid allergilisi reaktsioone ja pikema aja jooksul isegi astmat.

Terviseuuringud on näidanud, et  kesktolmuimeja (tsentraaltolmuimeja) kasutamine parandab õhukvaliteeti 52% võrreldes tavamasinaga ning vähendab järgmisi vaevusi:

  • Ninavaevusi 47%
  • Silmavaevusi 61%
  • Unehäireid 44%
  • Muid vaevusi 48%

MUGAV & PEIDETUD LAHENDUS – ei pea tassima voolikut ega seadet

Enam ei pea tassima oma kobakat tolmuimejat trepist üles ja alla, tühjendama tolmukotti. Voolik ulatub igasse väiksemasse nurka, kappide peale, laelampideni, uksele ja treppidele.

Sissetõmmatav voolikusüsteem Hide-A-Hose™ lahendab kesktolmuimeja vooliku kandmise ja hoidmise probleemi. Tolmuimemise alustamiseks tõmmatakse lihtsalt voolik vajalikus pikkuses välja. Kui töö on valmis, tõmbab imemisüsteem vooliku teie eest seina sisse tagasi.

KIIRKORISTUS VÕIMALUSED

Meie eesmärk on planeerida kesktolmuimeja selliselt, et see oleks võimalikult mugav kasutada ja enim mustust tekkivates kohtades oleksid kiirkoristuslahendus võimalused. E-sisustus pakub suurima valiku kiirkoristus/mugavuslahendusi.

VAIKNE

Kesktolmuimeja seade paigaldatakse tavaliselt katlaruumi, garaazi vms kohta. Selle tõttu ei kuule koristades seadme müra.

LISAVÄÄRTUS ERAMULE

Kaasaegne sisseehitatud koristuslahendus annab kindlasti müügiprotsessil lisaväärtuse ning ostueelise.

LIHTNE HOOLDADA

Kesktolmuimejal tuleb tolmuanumat tühjendada keskmiselt 1-2 korda aastas. Mugavaks ja tolmuvabaks kasutamiseks soovitav kasutada tolmukotteEbameeldiva tolmulõhna ja müra võib sootuks unustada. Väljapuhutav õhk juhitakse läbi antistaatiliste torude majast välja või läbi pestava HEPA Filtri, mis garanteerib siseruumide õhu puhtuse ning tolmulestade ja nende väljaheidete vähenemise majas.

Loe lisaks: