Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt33719/domeenid/www.e-sisustus.ee/kestolmuimejad/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1306

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt33719/domeenid/www.e-sisustus.ee/kestolmuimejad/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt33719/domeenid/www.e-sisustus.ee/kestolmuimejad/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt33719/domeenid/www.e-sisustus.ee/kestolmuimejad/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Kiirkoristuslahendus VROOM - E-sisustus Kesktolmuimejad

Kiirkoristuslahendus VROOM

Olgu tegu loomakarvade, mahaläinud müsli või klaasikildudega – ükski kaos ei saa Vroomi kiiruse ja mugavuse vastu.

Küsi pakkumine kesktolmuimeja lahendusele!

Vroom tsentraaltolmuimeja tarvikutega saate kiirelt koristada igapäevast mahaläinud kuiva puru ja mustust oma kodu paljukäidavates kohtades, nt köögid, vannitoad, esikud, tööruumid, garaažid, elutoad, hobitoad, meestetoad, kodukinod, mängutoad jne!

vroom-kesktolmuimeja-koogilahendusVarjatud, kuid alati olemas

Vroomi on lihtne paigaldada kummutitesse või kappidesse ja see muudab iga tsentraaltolmuimeja võimsaks kiirelt puhastamise seadmeks. Kord juba paigaldatud, on Vroom vajadusel alati käepärast, kuid silme alt ära, kui Te seda ei vaja.

Mugav ja kiire puhastamine
Vroom on täiuslik igapäevaseks kasutamiseks, kuna pakub kuni 7,7-meetrist kokkukeritavat voolikut ja on käepärane sagedase koristamise vahend. Tänu Vroomile pole tarvis eraldi kasutada tsentraaltolmuimeja voolikut või mitmeid erinevaid puhastustarvikuid (hari, mopp, käsitolmuimeja, käsn või rätikud), et puhastada põrandaid, köögi tööpindu, kodumasinaid, sahtleid, seinu, vaipu jne.

Kokkukeritav voolik muudab kasutamise lihtsaks ja kiireks
Lihtsasti kasutatav Vroom lülitub vooliku käepideme võtmisel automaatselt sisse ja tagasipanemisel taas välja; kui töö on valmis, kerib voolik end ise kokku. Olgu tegu loomakarvade, mahaläinud müsli või klaasikildudega – ükski kaos ei saa Vroomi kiiruse ja mugavuse vastu.

Lisatarvikud ja tarvikute hoidja muudavad Vroomi veelgi mugavamaks
Lisatarvikute hoidja sisaldab reguleeritavat seina ja põranda/vaiba tarvikut kiireks kasutamiseks ja lihtsaks puhastamiseks.

Kaks suurust sobivad IGASSE kohta
Vroom on saadaval 7,7- ja 5,5-meetrisena, et sobida igasse ruumi. Vaadake meie tehnilisi andmeid, et saada lisateavet kahe erineva Vroomi kohta.

Vroom omadused:

  • kuni 5,5 – või 7,7 meetrise ulatusega veniv voolik
  • automaatne sisse-/väljalülitumine ja voolikulukk
  • ergonoomiline mugav käepide
  • kerge, vastupidav, ABS-polümeerist pressitud korpus
  • värviline logoga silt külgedel
  • 7,62 cm x 45,08 cm x 39,36 cm (L x S x K)  5,5m
  • 7,62 cm x 55,24 cm x 39,36 cm (L x S x K)  7,7m

Koristuslahenduste galerii

  • kesktolmuimeja süsteem
  • INTEGRAVAC INTEGREERITAV-KOMPAKTNE KESKUSTOLMUIMEJA
  • Tõmbepesad kesktolmuimejale quadra

E-SISUSTUS KONTOR

Järvemetsa maja

Järvevana tee 9 (IV korrus), Tallinn

Tel: (+372) 6 816980, (+372) 5037795

E-post: info@e-sisustus.ee

site by iMarketing