Kompaktne kesktolmuimeja Integravac

Kuna mul on kodus mees, kes armastab süüa teha…siis teate ju isegi, kui mees on köögis on kogu elamine mingit sodi täis…
Aga nüüd saan luban meeleldi oma mehel kodus süüa teha, sest mul on ju köögis üks tolmuimeja otsadest- saan kõik kiirelt puhtaks.

  KESKUSTOLMUIMEJA INTEGRAVAC

  INTEGRAVAC, uus kesktolmuimeja seade firmalt SACH, mis on spetsiaalselt disainitud korteritesse või muudesse väikestesse elamistesse nagu näiteks matkabussid, väikelaevad jne., mida on võimalik paigaldada sokli alla, kapi sisse või majandusruumi seinale jne. Variante on mitmeid.

  INTEGRAVAC integreeritava keskustolmuimeja torud paigaldatakse läbi siseseinte, ehituse või remondi käigus ripplae peal või põranda sees, ühendades jõuallikaga vaakumvoolikud.

  See kompaktne tolmuimeja on piisavalt võimas, et koristada 200m2 elamine ja kuni 5 tõmbepesa. Integravaci on võimalik ühendada ka seina integreeritava mugava keskustolmuimeja süsteemiga Hide-A-Hose. Sissetõmmatav voolikusüsteem Hide-A-Hose pakub parimat kombinatsiooni elamistele kus ruumi suurus on primaarse tähtsusega.

  INTEGRAVAC integreeritav kesktolmuimeja seade võib paigaldada erinevatesse kohtatdesse näiteks köögimööbli alla, kasutades ära soklitagust tühja ruumi. Väljatõmbeõhu saab juhtida kas otse välja või spetsiaalse HEPA-filtri kaudu tagasi ruumidesse.

  • Innovatiivne keskustolmuimeja
  • Minimalistlik ja nutikas disain

  Kuidas see töötab?

  Kuna mootor ja kollektor asuvad kaugel, on INTEGRA tsentraalne tolmuimeja tunduvalt väiksem ja omab võimsamat mootorit kui tavalised kaasaskantavad tolmuimejad. Samuti on sellel seadmel rohkem võimalusi tolmu ja mustuse vaiksemaks imemiseks.

  • Torud on paigaldatud läbi siseseinte, pööningu, keldri jms mis ühendavad tõmbepesad kesktolmuimeja seadmega
  • Iga strateegiliselt õigesse kohta paigaldatud tõmbekoht (tõmbepesa või Hide-A-Hose pesa) võimaldab koristada 65 kuni 75m2
  • Tõmbeseade paikneb eemal elamisruumist, tavaliselt kapis või sokli all
  • Kasutades seadmega HEPA-filtrit või väljaviiku õue, jäetakse tuppa ainult puhas õhk.
  • Seade läheb tööle kui ühendate tõmbepesa pannes tolmuimeja tööle ja lülitub välja kui vooliku tõmbepesast välja tõmbate või Hide-A-Hose vooliku sisse tõmbate.

  E-SISUSTUS KONTOR

  Järvemetsa maja

  Järvevana tee 9 (IV korrus), Tallinn

  Tel: (+372) 6 816980, (+372) 5037795

  E-post: info@e-sisustus.ee

  site by iMarketing